Ogłoszenia duszpasterskie

24.09.2017r. - 25 Niedziela Zwykła

 

1. Msze św. w naszym kościele o godz. 7-9-11-12.15(z udziałem dzieci)-18.

2. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. Po Mszy św. zbiórka ministrantów.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.

4. Kancelaria cmentarza jest przeniesiona od ul. Górniczej – obok głównego wejścia do kościoła- prawe drzwi. Godziny otwarcia i telefon bez zmian.

5. Jest już książka z intencjami na nowy rok.

6. Zakończyliśmy peregrynację poświęconej figury MB Fatimskiej w rodzinach naszej parafii. Do końca roku kościelnego, czyli do I Niedzieli Adwentu, rodzina , która chce jeszcze przyjąć figurę zabiera ją z kościoła wraz z fatimskim modlitewnikiem po Mszy św., w której uczestniczy, przynosi następnego dnia do kościoła na godz. 18.00 i dokonuje wpisu w księdze pamiątkowej.

7. W dniach: 09.06.-23.06.2018r. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB Płaczącej w Syrakuzach na Sycylii. Koszt: 1500zł + 600Euro płatne w ratach. I rata 300Euro do końca roku, jako gwarancja uczestnictwa. Plan jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.

8. Przy wyjściu z kościoła jest puszka na prace remontowe. Bóg zapłać za ofiarność i zrozumienie.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła.

10. Bóg zapłać Paniom z naszej parafii za przygotowanie kościoła na niedzielę.

11. Bardzo prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką, wyłożoną na regale przy wyjściu z kościoła.