Ogłoszenia duszpasterskie

19.11.2017r. - 33 Niedziela Zwykła

 

1. Msze św. w naszym kościele o godz. 7-9-11-12.15(z udziałem dzieci)-18. Dzisiejsza niedziela to trzecia w miesiącu, której ofiary składane na tacę są przeznaczone na spłatę remontu placu przed kościołem. Bóg zapłać za ofiarność i zrozumienie.

2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie zbiórka ministrantów.

3. Do przyszłej niedzieli trwa nowenna do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

4. Do świąt Bożego Narodzenia, po każdej Mszy św. niedzielnej, Członkowie Akcji Katolickiej i Caritas z naszej parafii, przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na spłatę remontu placu przed kościołem. Za ofiarność i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Zakończyliśmy peregrynację poświęconej figury MB Fatimskiej w rodzinach naszej parafii. Do końca roku kościelnego, czyli do I Niedzieli Adwentu, rodzina , która chce jeszcze przyjąć figurę zabiera ją z kościoła wraz z fatimskim modlitewnikiem po Mszy św., w której uczestniczy, przynosi następnego dnia do kościoła na godz. 18.00 i dokonuje wpisu w księdze pamiątkowej.

6. W dniach: 09.06.-23.06.2018r. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB Płaczącej w Syrakuzach na Sycylii. Koszt: 1500zł + 600Euro płatne w ratach. I rata 300Euro do końca roku, jako gwarancja uczestnictwa. Plan jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.

7. Przy wyjściu z kościoła jest puszka na prace remontowe w parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła.

8. Bóg zapłać Paniom z naszej parafii za przygotowanie kościoła na niedzielę.

9. Bardzo prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką, wyłożoną na regale przy wyjściu z kościoła.