Ogłoszenia duszpasterskie

16.06.2019r. - Uroczystość

Trójcy Przenajświętszej

 1. Msze św. w naszym kościele o godz. 7-9-11-12.15(z udziałem dzieci)-18.
 2. We wtorek przypada 26 r. święceń kapłańskich Ks. Bpa Ordynariusza. Pamiętajmy w modlitwie.
 3. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z dziećmi do sypania kwiatów na Boże Ciało. Zapraszamy dziewczynki I Komunijne.
 4. We czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7-9-11-18. Po sumie o godz. 11.45 wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy ulicami – Legionów Polskich, Dąbrowskiego, Kościuszki, powrót do kościoła i zakończenie błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Ołtarze przy ul. Legionów polskich, Dąbrowskiego, Kościuszki przed blokami 58 i 60 i na placu kościelnym przy krzyżu misyjnym. Zapraszamy asystę procesyjną, służbę liturgiczną, scholę, dziewczynki do sypania kwiatów, Żywy Różaniec, Akcję Katolicką i wszystkich, którzy chcą uczcić Chrystusa Eucharystycznego. Dzieci I Komunijne przychodzą w strojach komunijnych.
 5. Od piątku przez cały tydzień oktawa Bożego Ciała, połączona z procesją eucharystyczną wokół krzyża misyjnego o godz. 17.45. Serdecznie zapraszamy.
 6. Dzisiejsza niedziela to trzecia w miesiącu, której ofiary składane na tacę są przeznaczone na spłatę klimatyzacji. Bóg zapłać za ofiarność i zrozumienie.
 7. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ codziennie o godz. 17.30.
 8. Od 30.08.-2.09. organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium MB w Ostrej Bramie w Wilnie, Studzienicznej - szlakiem Jana Pawła II i św. Lipki - I rata 300zł. Plan jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej.
 9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła.
 10. Bóg zapłać Paniom z naszej parafii za przygotowanie kościoła na niedzielę.
 11. Bardzo prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką, wyłożoną na regale przy wyjściu z kościoła.