Intencje mszalne: 1.07. - 8.07.2018r.

 

Niedziela – 1.07

9.00 + Renatę Janigę – od męża z rodziną.

11.00 + Annę Gwiazdę w r. śm. - od córek z rodzinami.

12.15 + O zdrowie i Boże błog. dla dzieci: Igi, Kaji, Juliana i Antoniego – od cioci.

(chrzest: Gustaw Janus.)

18.00 + Józefa, Apolonię Wojarskich w 20 r. śm. - od syna Kazimierza z rodziną.

Poniedziałek – 2.07

18.00 + Mirosława Kurczynę – od ucz. pog.

Wtorek – 3.07

18.00 + Mirosława Kurczynę – od ucz. pog.

Środa – 4.07

18.00 + Mirosława Kurczynę – od ucz. pog.

Czwartek – 5.07

18.00 O zdrowie i Boże błog. dla Wojtka i Kacpra Bienieckich w 7 r. urodzin.

Piątek – 6.07

18.00 + Jacka Dudę – od żony i syna.

Sobota – 7.07

18.00 + Grażynę Gawor – od ucz. pog.

Niedziela – 8.07

9.00 + Czesława, Henrykę Franelaków w r. śm.- od syna z rodziną.

11.00 O zdrowie, Boże błog., darty Ducha św. dla Aleksandry Marczewskiej z racji przyjęcia I Komunii św. w Aberdeen w Szkocji – od całej rodziny.

12.15 + O zdrowie i Boże błog. dla Alicji i Ryszarda Grembków z racji 40 r. ślubu.

18.00 + Bolesława w 15 r. śm., Stefanię, Marię Ligenzów.

 

Intencje mszalne: 8.07. - 15.07.2018r.

 

Niedziela – 8.07

9.00 + Czesława, Henrykę Franelaków w r. śm.- od syna z rodziną.

11.00 O zdrowie, Boże błog., darty Ducha św. dla Aleksandry Marczewskiej z racji przyjęcia I Komunii św. w Aberdeen w Szkocji – od całej rodziny.

12.15 + O zdrowie i Boże błog. dla Alicji i Ryszarda Grembków z racji 40 r. ślubu.

18.00 + Bolesława w 15 r. śm., Stefanię, Marię Ligenzów.

Poniedziałek – 9.07

18.00 + Jolantę, Włodzimierza Zakrzewskich oraz zm. z rodz. Pawełczyków, Mądrych i Zakrzewskich.

Wtorek – 10.07

18.00 + Mieczysława Górkę – od syna z rodziną.

Środa – 11.07

18.00 + Grażynę Gawor – od ucz. pog.

Czwartek – 12.07

18.00 + Jacka Dudę – od mamy, brata i teściów.

Piątek – 13.07

18.00 + Grażynę Gawor – od ucz. pog.

Sobota – 14.07

18.00 + Andrzeja Górniaka – od syna z rodziną.

Niedziela – 15.07

9.00 + Salomeę, Antoniego Adamków – od rodziny.

11.00 + Mieczysława Myszaka w 9 r. śm. - od żony.

12.15 + O zdrowie i Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej dla Wojciecha i jego rodziców.

18.00 + Stanisława, Stefanię, Celestyna Rudnickich w r. śm. - od córki z rodziną.

 

Intencje mszalne: 15.07. - 22.07.2018r.

 

Niedziela – 15.07

9.00 + Salomeę, Antoniego Adamków – od rodziny.

11.00 + Mieczysława Myszaka w 9 r. śm. - od żony.

12.15 + O zdrowie i Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej dla Wojciecha i jego rodziców.

18.00 + Stanisława, Stefanię, Celestyna Rudnickich w r. śm. - od córki z rodziną.

Poniedziałek – 16.07

18.00 + Grażynę Gawor – od ucz. pog.

Wtorek – 17.07

18.00 + Grażynę Gawor – od ucz. pog.

Środa – 18.07

18.00 + Jacka Dudę – od ucz. pog.

Czwartek – 19.07

18.00 + Jacka Dudę – od ucz. pog.

Piątek – 20.07

18.00 + Jacka Dudę – od ucz. pog.

Sobota – 21.07

18.00 + Genowefę, Józefa Wierzbickich.

Niedziela – 22.07

9.00 + Władysława w 50 r. śm., Zofię Woszczków – od córki z rodziną.

11.00 + Stanisławę Podziemską w 1 r. śm. - od córki Grażyny z rodziną.

12.15 + Zdzisława Kaczora w 25 r.śm. - od syna Piotra z rodziną.(chrzest: Szymon Usarek.)

18.00 + Alinę Musiał w 8 r. śm. - od córki z rodziną.

 

Intencje mszalne: 22.07. - 29.07.2018r.

 

Niedziela – 22.07

9.00 + Władysława w 50 r. śm., Zofię Woszczków – od córki z rodziną.

11.00 + Stanisławę Podziemską w 1 r. śm. - od córki Grażyny z rodziną.

12.15 + Zdzisława Kaczora w 25 r.śm. - od syna Piotra z rodziną.(chrzest: Szymon Usarek.)

18.00 + Alinę Musiał w 8 r. śm. - od córki z rodziną.

Poniedziałek – 23.07

18.00 + Grażynę Gawor – od Ani Chwastek z rodziną.

Wtorek – 24.07

18.00 + Jana Bąkowskiego – od córki.

Środa – 25.07

18.00 + Annę Wrześniacką – od sąsiadów Chytów i Szczotków.

Czwartek – 26.07

18.00 O zdrowie i Boże błog. dla Anny Derduły z racji im. oraz Sławomira i Anny Derdułów z racji 30 r. ślubu i Wojciecha Derduły z racji 20 r.ur.

Piątek – 27.07

18.00 + Grażynę Gawor – od Ani z rodziną.

Sobota – 28.07

18.00 O zdrowie i Boże błog. dla Kingi Bienieckiej w 33 r. ur.

Niedziela – 29.07

9.00 + Grażynę, Henryka Głowackich.

11.00 + Mirosława Kurczynę – od sąsiadów.

12.15 + Janinę Michaluk w 4 r. śm.

18.00 + Zdzisława Żubra – od żony.